Recenzje i opinie o książce RzeczPostApokaliptyczna Polska

OCENY i OPINIE

Dodaj książkę
„RzeczpostApokaliptyczna Polska” Adama Magdonia do swojej biblioteczki na LubimyCzytac.pl i zobacz opnie innych czytelników o tej książce:


Książka RzeczPostApokaliptyczna by Adam Magdoń na Lubimy Czytać

RECENZJE

To ogromna konkurencja dla uniwersum Metro - dużo bardziej prawdziwa i odważna. Gorąco polecam!

(31 marca 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Książkomaniacy Recenzje)Moloch, który został stwo­rzony przez Pana Mag­do­nia, jest kolejną książką, która utwier­dza mnie w prze­ko­na­niu, że nowa fala pol­skiego sci-fi ma się cał­kiem dobrze i zaczyna roz­kwi­tać w naj­lep­sze.

(27 marca 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: MoznaPrzeczytać.pl)Największą zaletą powieści jest tocząca się w błyskawicznym tempie akcja. Choć książka liczy 842 strony, pozbawiona jest przestojów fabularnych czy rozbudowanych opisów, które mogłyby znudzić czytelnika. Wątek kryminalny jest poprowadzony sprawnie i interesująco.

(12 kwietnia 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ by Brzoza na: Sztukater.pl)(...) bardzo Wam polecam tę książkę. Pomimo swej grubości nie nuży, cały czas trzyma w napięciu i intryguje, ja sama zaś nie pogniewałabym się, gdyby pojawiła się jakaś kontynuacja.

(26 kwietnia 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Literacka Fantazja)Akcja w książce jest dynamiczna, pełna niespodziewanych wydarzeń. Mimo obaw, że przy tak wielu stronach będę się nudzić, nic takiego się nie stało. Mamy tu całą paletę wydarzeń od walk przez seks po intrygi i strzelaniny. Widać, że przez całą książkę autora nie opuszczała wyobraźnia (...).

(30 kwietnia 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Molinka Książkowa)Świat stworzony przez Adama Magdonia niesamowicie wciąga, a akcja trzyma w napięciu do ostatniej strony. Pomimo ciężkiej i mocnej tematyki, książkę czyta się zaskakująco lekko i przyjemnie. Autor tak umiejętnie rozpisał niezwykle rozbudowaną fabułę, że czytelnik nawet przez moment nie czuje się w niej zagubiony. „RzeczpostApokaliptyczna Polska” to książka w mocnym klimacie, ciekawa i wciągająca, jak najlepsze filmy kina akcji.

(7 maja 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ by Katzmu na: Sztukater.pl)Jest to przede wszystkim książka, która nie nudzi mimo tylu zapisanych w niej kart. Trzyma w napięciu aż do końca.

(18 czerwca 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Cmentarz Zapomnianych Książek)(...) książka jest przemyślana i dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. (...) Nie brakuje tu brutalnych opisów, intryg, śmierci, przestępców, gangów i politycznych gierek. Książka zaskakuje, trzyma w napięciu i sprawia, że czujemy się, jakbyśmy sami należeli do Zbirów Drwala.

(1 lipca 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Jowita Jońca)Adam Magdoń (...) stworzył powieść, która, mimo iż jest fikcją literacką, wydaje się być bardzo prawdopodobna. (...) „RzeczpostApokaliptyczna Polska” to mocna, odważna książka o przyszłości, która może być bliżej, niż nam się wydaje. (...) Polecam, zwłaszcza fanom gatunku. Kawał dobrej lektury.

(25 lipca 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Aleksandrowe myśli)(...) czeka Cię niesamowicie mroczny klimat, który sprawi, że przez większość historii będziesz mieć ciary na plechach. (...) Polecam Wam tę powieść, bo jest naprawdę przemyślana i dopracowana. Pobudza wyobraźnię na całego i sprawia, że te 842 strony to czysta przyjemność, nie licząc oczywiście tych ciar na plecach.

(24 września 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Detektyw Książkowy)Jest to bardzo udana wizja społeczeństwa przyszłości, a przy tym trafna krytyka sytemu kapitalistycznego. Natomiast mi, jako przeciętnemu czytelnikowi, książka kojarzyła się (paradoksalnie) z dobrym kinem akcji. Przywodziła na myśl amerykańskie filmy sensacyjne czy, szukając na polskim podwórku, „Psy” z niezapomnianą rolą Bogusława Lindy.

(25 listopada 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka)Intrygi, zdrady, gangi i krwawe sceny to zaledwie ułamek tego, co spotkamy w powieści. Osobiście fascynuje mnie fakt, że na arenie książek post-apokaliptycznych mogę zobaczyć mój kraj, i w dodatku na okładce książki, która ma tak wielki potencjał! "Rzeczpost-Apokaliptyczna Polska" wkrótce stanie się naszym biało-czerwonym sztandarem w całym światku literatury post-apokaliptycznej!

(19 grudnia 2017. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Radionieaktywne Recenzje)Na początku byłam specyficznie nastawiona do tej książki, może bałam się ilości jej stron, gdyż prawie sięga do tysiąca, ale po kilku pierwszych stronach bardzo mnie ona wciągnęła.

(8 kwietnia 2018. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Wiktoria Krukowska Blog)Powieść ta jest ostra, mroczna i brutalna. "RzeczpostApokaliptyczna Polska" to kawał świetnej, dopracowanej post-apo historii.

(3 lipca 2018. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Papierowa Łowczyni)
Książka RzeczPostApokaliptyczna by Adam Magdoń – wizualizacja
Zamów książkę RzeczPostApokaliptyczna by Adam Magdoń – księgarnie i sklepy

lub zobacz więcej:

Zobacz więcej – opis świata i bohaterów książki RzeczPostApokaliptyczna Adama Magdonia

Cytaty i fragmenty książki RzeczPostApokaliptyczna Adama Magdonia